Bitcoin

Запись в блоге разместил пользователь kitsak2010, 7 авг 2017.

Є кілька можливостей отримати біткоїн на свій гаманець.
1.Спосіб №1 — дуже мало, але безкоштовно.


 • [​IMG]
 • Якщо вам просто цікаво спробувати, та отримати біткоїн на ваш біткоїн-гаманець безкоштовно, ви можете скористатись можливістю заробити біткоїн клікаючи на спеціально створеному сервісі безкоштовної роздачі біткоїнів. Таких сервісів дуже багато. Як приклад наведу сервіс під назвоюFreeBitco.in Для реєстрації необхідно перейти за посиланням FreeBitco.in ввести у відповідні текстові поля, номер вашого біткоїн рахунка, пароль, вашу електронну адресу, та натиснути SIGN UP! Після цього вам прийде лист, для підтвердження електронної адреси та активації акаунта. І ви можете починати заробляти біткоїни. Клацаючи підтвердження що ви справжня людина, або вводячи цифри, кожну годину, ви отримуєте дуже малу кількість біткоїнів, яка залежить від поточного курсу. Наприклад за один клік видають від 0,00000350 btc (від 3 копійок у гривні). Також існує вірогідність виграшу і більшої суми, аж до 0,3500000 btc, але така вірогідність дорівнює 0,…
Звісно можна клацати не на одному такому сервісі, та заробляти купку тисяч Сатоші і заробити за місяць п’ять, десять баксів у біткоїнах.
Купити біткоїни за гривні можна декількома способами.
2. Спосіб №2 — обміняти гроші на біткоїн.


  • Обміняти гривні на біткоїни безпосередньо у майнерів чи мінял, як то кажуть з рук в руки. Для цього біткойнери збираються на зустрічі, де вони спілкуються та обмінюються біткоїнами на гроші та навпаки. У Києві такі зібрання називають Satoshi Square Ukraine. Кожне Українське місто має біткойнерів, яких можна знайти у соц. мережах, поспілкуватись, домовитись про зустріч щоб дізнатися про біткоїн та купити біткоїни за гривні або іншу валюту.
Існують також версії біткоїн-гаманців (наприклад Mycelium) у яких є функція пошуку найближчого міняли, який вказаний на карті, також можна дізнатись курс по якому він обмінює біткоїни. Зазвичай курс таких спеціалізованих мінял більший ніж у інших, бо то є їх хліб.

 • [​IMG]
 • Купити біткоїни на біржі. Для цього потрібно мати певний досвід в користуванні електронними грошима, реєструватися на біржі, проходити авторизацію і таке інше. Потім можна буде розмістити лот на купівлю біткоїнів на біржі. Після купівлі оформити запит на виведення біткоїнів на ваш біткоїн гаманець. Кожна біржа має свої умови торгівлі, мінімальні суми купівлі та продажу, комісійні (які набагато менші за комісійні мінял), умови виведення коштів.
[​IMG]Вітчизняна біржа btc-trade.com.ua Я регулярно користуюсь послугами цієї біржі. Швидко, вигідно, та надійно. Для першого разу купівлі встановлено холд на вивід коштів 36 годин (уточнюйте). Сам процес купівлі дуже простий. Для початку реєструєтесь на біржі за посиланням btc-trade.com.ua Отримуєте лист на електрону пошту для підтвердження акаунту, отримуєте секретний код для підтвердження операцій виводу коштів (дуже рекомендую записати в паперовий записник пароль та код). Потім заходите в свій акаунт/Особистий кабінет, обираєте валюту поповнення UAH — Поповнити. Вводите суму і обираєте варіант поповнення (наприклад через Приват24). Після натискання «Сплатити» ви потрапляєте на вашу сторінку в Приват24 (краще спочатку авторизуватись в Приват24) з рахунком для оплати. Оплачуєте. Через хвилину на рахунку вашого акаунта на біржі з’являться ваші кошти. Потім переходите на сторінку Купити/Продати
На цій сторінці, зліва, знаходите «Купити BTC», клацаєте на «Ваші кошти»: …ваша сума в грн… Одразу побачите кількість біткоїнів які зможете купити. Натискаєте «Купити» та підтверджуєте. Суму купівлі, або продажу можна змінювати, як на ринку. Іноді необхідно почекати, поки вам продадуть біткоїни за бажаною для вас ціною. Після купівлі, біткоїни з’являться на вашому рахунку. Щоб вивести біткоїни на рахунок вашого біткоїн-гаманця необхідно перейти на вкладку Особистий кабінет/BTC/натиснути Вивести… Перший вивід довго чекати бо то система безпеки встановлює затримку виводу на 36 годин. Але після першого разу все дуже швидко і зручно. Якщо виникають якісь проблеми, звертайтесь до відділу підтримки (справа на сторінці Допомога), технічна підтримка реагує швидко. Мінімальна сума поповнення або виводу 100 грн.
Є ще одна вітчизняна біржа kuna.io, а також іноземні біржі bitstamp.net та btc-e.com для роботи з якими необхідно мати певні акаунти в електронних грошових системах.
Курси біткоїна і деяких інших криптовалют на основних біржах України та світу ви можете дізнатись безпосередньо на сторінці, у верхній її частині.
 1. BitcoinMakerZzz
  Recently registered - and the dividends were excellent!
  https: //bitcy.biz/? Ref = burn2014
 2. poloniy
  Мутная какая-то украинская биржа, лучше уже купить на крупной бирже и вывести себе на кошелек, ну или держать там, если сумма небольшая. Да и пополнить с карты привата можно любой кошелек, а выгоднее и стабильнее покупать биток за доллары, не?