Beyond the void - Блокчейн технології та стратегічна гра. Невже це можливо.

Тема в разделе "Блокчейн, криптотехнологии", создана пользователем nexus1, 3 мар 2017.

  1. nexus1

    nexus1 новичок

    Я вас вітаю! З самого дитинства я полюбляв грати в ігри. Спочатку це були ігри на вулиці з друзями. З появою компьютера я почав грати з друзями вже у відео ігри. А коли до мене дійшов інтернет, то це було просто свято. Тож не дивно, що я не зміг оминути своєю увагою один цікавий проект. Сьогодні я хотів би розповісти вам про одну цікаву іграшку, яка допоможе вам не тільки скоротати час, але і заробити трохи грошенят. Звучить непогано, погодьтеся. Так що почнемо.

    Останнім часом дуже мало виходить дійсно якісних стратегій. Ще менше може похвалитися цікавою і свіжою ідеєю. Але не варто сумувати - Beyond the Void має всі шанси вирішити ці проблеми. Beyond the Void - це нова стратегія в реальному часі (RTS) з елементами MOBA. Для кращого розуміння це щось середнє між DOTA 2 і STARCRAFT. Ну особисто мені Beyond the Void схожий на помісь цих двох проектів. Можливо хтось інший скаже, що гра схожа на League of Legend. І буде навіть у чомусь правий. А в чому ж схожість і в чому новаторство звичайної, на перший погляд, стратегії, запитаєте ви?

    Для початку варто відзначити, що весь геймплей будується на протистоянні гравців в космосі. У кожного гравця під керуванням власний космічний корабель. Мета гранично ясна - знищити ворожий корабель на поточній арені. А ось для досягнення цих цілей можна використовувати різні методи. Гравець має право добувати спеціальні ресурси і апгрейдити свій космічний корабель, роблячи його сильніше, підіймаючи його маневровість і більш броньованим. Також можна захоплювати планети і використовувати їх у своїх цілях. Не варто забувати і про спеціальні картки. Картки ці викликають подію, яка урізноманітнює умови ведення бойових дій і зробить кожну битву унікальною. Графіка в грі приємна і чимось схожа на STARCRAFT. А зовнішній вигляд Материнського корабля і зовсім дозволить відчути себе одним з капітанів славного терранського флоту.

    Однією з важливих новаторських ідей є наявність внутрішнього магазину, який знаходиться в тісному зв'язку з технологіями Blockchain. Основною внутрішньою валютою є NEXIUM (NXC), за який і будуть проводитися всі торгові операції. NXC це класичний ERC20 токен. Важливо відзначити, що кожна торгова операція буде записана у Blockchain, так що будь-який гравець зможе контролювати ринок ігрових предметів. У магазині гравці зможуть придбати нові шкурки для корабля, герби, картки-події і малюночки для урізноманітнення профілю. Будь-який гравець зможе продати свої здобуті речі в магазині і отримати за них NXC. А далі при бажанні продати монети і отримати за них реальні гроші. Також з виходом гри в закритий бета тест в магазині можна буде придбати доступ в цей бета тест. Розробники обіцяють регулярне наповнення магазину новими речами.

    Ще я хотів би окремо загострити увагу на самій монеті NXC. Всього їх фіксована кількість 66.521.587 NXC. На самому початку монети роздавали на ICO. Зараз їх можна придбати на біржі Poloniex. Добувати нові NXC не можна, що вже вберігає їх від інфляції. Більш того, з кожною покупкою 50% NXC буде знищено. А це означає, що з часом кількість NXC в обороті буде неухильно знижуватися, а вартість їх рости. Реліз самої гри запланований на початок червня. А нещодавно, 22 лютого, розробники презентували свій ігровий магазин і почали закритий бета тест для всіх учасників ICO. Для тих, хто участь в ICO не брав, але дуже хоче пограти, можна буде купити доступ в магазині. Розробники ведуть активну розробку, планують просувати гру на e-sport турніри і отримати розміщення на платформі Steam.

    З моменту закінчення компанії щодо збору коштів розробники працювали не покладаючи рук. Старт закритого тесту планувався на перший квартал 2017 року і ось нарешті 22 лютого це сталося. Від бажаючих взяти участь у закритій беті не було відбою, але не всі змогли спробувати нову гру. Справа в тому, що перший етап тестування доступний тільки тим, хто брав участь в ICO компанії. Розробники внесли всі адреси учасників і саме орієнтуючись по цим адреси(адреса гаманця Etherium) і були вислані запрошення. Для отримання запрошення потрібно було заповнити спеціальну форму на сайті гри. Ті ж, хто компанію пропустили, так само можуть заповнити форму, але доступ для них відкриють тільки в тому випадку, якщо залишаться вільні місця.

    Тестування розпочалося 22 лютого о 2 PM GMT і тривало до 5 PM GMT. Сесія була обмежена загальною кількістю 50 осіб. Зараз розробники тестують загальну стабільність серверів і клієнта гри. Гравці мали можливість битися один з одним. Ігрова механіка така, що гравці намагаються знищити корабель суперника на лінії. При цьому не варто забувати і про периферії - попутно з боєм дуже важливо захоплювати планети і ресурси. Тестерами було відзначено, що процес гри виглядає дуже цікаво, битви бадьорі і динамічні. Графіка в грі так само виконана на досить високому рівні, велику увагу приділено дрібним деталям, дуже чудово намальований задній фон.

    Другий етап тесту відбувся 26 лютого, в той же самий час. Ті, хто ще не встиг або забув заповнити форму та надіслати заявку - обов'язково зробіть це. Гравці активно обговорюють гру, в день відкриття тесту вже була проведена трансляція на Twich. Самі просунуті користувачі навіть встигли записати навчальні відео про гру.

    Тепер поговоримо про головну рушійну силу і основний новаторський компонент - монету Nexium (NXC). На момент написання статті його ціна становить 3800 сатоши. Ще два місяці тому NXC можна було купити приблизно за ціною 1800. Таким чином ми спостерігаємо поступове і впевнене зростання. Попереду ще багато хороших і гучних новин. Відкритий бета тест для всіх бажаючих, реліз гри, додавання ігри на платформу Steam. Розробники планують всіляко залучати нову аудиторію до проекту, просувати його на арену кіберспорту. Загалом, перспективи є. Адже давно відомо, що зі збільшенням якості проекту, збільшується і його ціна. А також ціна має великі шанси до зростання напередодні великих новин.

    Тепер необхідно звернути увагу на маркетинг проекту. Цієї весни Beyond the void буде представлений на основних ігрових виставках та зібраннях, присвячених Blockchain технологіям. На цих заходах буде знайдено багато нових зацікавлених інвесторів. Зараз у планах розробників вдосконалити технічну сторону гри, зробити приємне оформлення магазину та внутрішнього кабінету гравця. Вже точно відомо, що кожен бажаючий зможе створити свій клан чи команду та позмагатися за звання чемпіону космосу!

    Якщо ви зацікавилися проектом - обов'язково пройдіть за посиланням і вивчіть питання більш докладно. За посиланнями, що я залишу нижче ви зможете знайти всі відповіді на питання.
    Офіційний сайт гри https://beyond-the-void.net
    Twitter команди розробників – https://twitter.com/BeyondVoidGame
    Beyond the void у Facebook - https://www.facebook.com/beyondvoid/